Гарантії та доставка

Шановні покупці, компанія «Гермес» дякує Вам за вибір та довіру до якості наших меблів!

Ваші побутові м'які меблі захищені гарантійним терміном експлуатації – 12 місяців, що є свідченням майстерності її виробників.

Вимоги та терміни гарантійного обслуговування продиктовані Законом України «Про захист прав споживачів» та термін гарантії набуває чинності з перших хвилин доставки та передачі Вам меблів.

Якщо під час гарантійного терміну Ви виявите дефекти, в яких вина нашої компанії «Гермес» - не засмучуйтесь, ми їх безкоштовно усунемо!
Особливі випадки порушення гарантійних умов
Зверніть увагу на список особливих випадків, коли ми знімаємо з гарантії меблевий виріб:
● зникнення гарантійного талону, виданого співробітниками компанії «Гермес»;
● виявлення в гарантійному талоні позначок, змін, доповнень, зроблених людьми сторонніми, які не є нашими співробітниками;
● дефекти, спричинені порушеннями правил транспортування, або меблі експлуатувалися з порушеннями відповідних правил та норм;
● ремонт здійснено господарем або третіми особами, які не є співробітниками компанії «Гермес», що суперечить правилам гарантії;
● використання неякісних та агресивних засобів для догляду за меблями призвели до її псування та появи дефектів;
● до меблів застосовувалися навантаження, що перевищили встановлені норми ДСТУ, наявність бруду, поривів та інших слідів неакуратного використання.

Компанія «Гермес» завжди йде назустріч своїм клієнтам і в цих випадках все одно відремонтує ваші меблі, але лише за умови оплати ремонту клієнтом.

Наш колектив цінує клієнтів і авторитет компанії, тому в наші обов'язки входить усунення всіх дефектів меблів, що виникли через провину виробника.

При купівлі та прийомі меблів у кінцевому пункті її доставки клієнт бере участь у перевірці її якості та підтверджує це особистим підписом або свого представника.
Різноманітність варіантів
Фабрика «Гермес» постійно розвивається та знаходить нові рішення для різноманітності моделей меблів. Тому право вносити зміни та оновлення у конструкції своїх виробів компанія залишає за собою. Поліпшення та дотримання досягнутого рівня споживчих якостей гарантується. Габаритні розміри можуть відступати від заявлених не більше ніж на 20 мм і це вкотре підтверджує майстерність наших співробітників.

Від виробника залежить незначне відхилення від зразка відтінків, кольорів тканин, шкіри чи деревини.
Доставка
Оформити замовлення на доставку куплених у нас меблів можна відразу під час покупки – компанія здійснює доставку замовлень та з радістю виконає її у зручний для Вас час.

Ми намагаємося для наших клієнтів, тому Ваші меблі приїдуть у цілісності та безпеці. Бонус! Ви оплачуєте доставку лише в один кінець – до Вас додому. Меблева фабрика "Гермес" здійснює доставку як по Києву, так і за межі міста. Наші менеджери прорахують вартість доставки абсолютно безкоштовно.

За бажання оплатити замовлення за безготівковим розрахунком, зверніться до менеджера місцевого відділення меблевої фабрики «Гермес» та дізнайтесь банківські реквізити.
Ми впевнені у Вашому комфорті з нашими меблями!
Готові розпочати проект?
Заповніть форму та отримайте проект БЕЗКОШТОВНО.
Альтернативно, Ви можете зателефонувати нам за телефоном (097) 945–91–04.
Виберіть тип меблів*
Мій бюджет складає*